CANON EOS 60D

Her geçen gün yeniliklerle dolu ürünleri bizimle buluşturan Canon’da sırada Canon EOS 60D Body var. Fotoğraf çekmenin sıkıcılığını daha eğlenceli hale getiren Canon EOS 60D Body 18 mp’lik çekim kalitesi ile görüntülerimizin gerçekle birebir olması için elinden gelen imkânları bize sunuyor.

Poster boyutunda büyük görüntüler çıkartmak isteyenler için görüntüden hiçbir şey kaybettirmeden, çekilen fotoğrafı en ince detaylarına kadar size sunacak 18 MP CMOS Sensör ile karanlıkta bile fotoğraflar orijinaldeki renklerine en yakın halde olacak. Ayrıca Canon DIGIC 4 ile pürüzsüz ton geçişleri ve gerçeğe en yakın görüntüleri elde etmek için CMOS Sensör ile birlikte çalışarak 14 bit görüntü işleme sunar ve yüksek ISO çekimlerindeki oluşabilecek bozuklukları gidermeye yardımcı olur. Değişken açılı 7,7cm (3,0 inç) 3:2 Clear View LCD ekran ile görüntülerinizi daha net ve büyük görüp fotoğraflar üzerindeki incelemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Canon EOS 60D Body ile yalnızca fotoğraf çekmenin zevkini değil Full HD (1080p) film kaydetmenin de keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Filmlerinizi kaydederken tam manuel kontrol ve seçilebilir kare hızı özelliklerinden faydalanabilir ve görüntüleriniz istediğiniz şekilde manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Çok hızlı hareket eden nesneleri 50/60 kare/sn ile HD (720) olarak kaydedebilirsiniz.

HDMI bağlantısı ile çektiğiniz fotoğrafları, filmleri HDMI girişi olan cihazlara rahatlıkla bağlayabilir ve dilediğiniz şekilde izleyebilirsiniz. Fiyatı ise sadece 1819 TL.