Toshiba Satellite C55-A-1G3

Günümüzde pek çok işi bilgisayarlar sayesinde halleder hale geldik. Bu yüzden bilgisayar konusunda işlerimizin sorunsuz hallolması, beklentilerimizi tam karşılamak oldukça önemli. Toshiba Satellite C serisi TruBrite özelliği ile yüksek çözünürlüklü görseller sunar. 750 Gb hard diski bulunan cihaz eğer çok fazla oyun oynamıyorsanız yani bilgisayarınızı daha çok o amaçla almayacaksanız gayet iyi bir seçenek.

Cihaz gün boyu çalışmanıza destek olmak için son teknoloji ek yardımcılarla donatılmıştır. En yeni İntel ve AMD işlemcileri HD ve Nvidia ekran kartı sayesinde uzun süre performans gösterir ve çoklu görevlerde size hızlı yanıt verir. En sevdiğiniz medya içeriklerinin keyfini Led arka ışıklar ve 15,6’’ HD geniş ekran ile çıkarabilirsiniz. Ekranda aynı anda birden fazla pencere açılması birden fazla işinizi hallederken size zamandan tasarruf sağlar ve pratiklik kazandırır. Dizüstü bilgisayardaki DTS sound özelliği sayesinde sesleri mükemmel derecede gelişmiş ve çok iyi bir netlikle duyacaksınız. Her ses, hareket ve ya melodi daha belirgin hale gelir. Gün içinde işlerinizi Toshiba bilgisayarınızdan hallederken daha hareketli olabilmeniz için aynı zamanda iyi bir bağlantıya da sahip olmanız gerekir. Satellite C55-A-1G3 3 adet Usb bağlantı noktası içerir ve bu sayede diğer cihazlarla verilerinizi sorunsuz aktarabilirsiniz. Bu bağlantılardan biri Usb 3.0 bağlantı noktası olduğu için aktarım yaptığınız içerik 10 kata kadar daha hızlı bir şekilde taşınır. Lüks beyaz kaplama ve beyaz klavyesiyle işlevsel olduğu kadar şık bir tasarıma sahip.

Günlük ev ve ofis işleri için almayı düşünenler için iyi bir alternatif. Bu cihaza 1300-1450 TL fiyat aralığında sahip olabilirsiniz.