Trbinance ‘a Kayıt Olma

Trbinance, kripto para borsasıdır. Binance global bir borsa olarak faaliyetlerine devam ederken Türkiye’de bulunan iş gelişim hacmi ve Pazar payını fark ederek TrBinance.com’u açtı. Binance teknoloji olarak hizmet veren firma çalışmalarına İstanbul’da devam etmektedir. Ve Türkçe olarak kullanıcılarına destek vermektedir. Güvenli Global kripto para borsası Binance kullanıcı sayısı 107 milyonu aşmış bulunmakta ve Trbinance olarak da 2 milyonu aşmış bulunmaktadır.Trbinance Nasıl  Kayıt Olunur?

Trbinance kayıt olabilmek için öncelikle, siteye gelerek Binance Tr hesabı mı yoksa Binace Global hesabı mı açmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Ardından üyelik butonuna tıklayıp ilk adımı atmış olacaksınız. Burada hemen “Hesap oluştur” kutucuğunu göreceksiniz. Ve karşınıza referans kimliği bilgileri çıkacaktır. Bu bilgi sizin hesap anahtarınızdır. Hesabınızla ilgili her hangi bir sorun yaşarsanız bu kimlik sizin için gereken yolu açacaktır. Bu nedenle bu kimlik kodunu, çok dikkatli bir şekilde yazın ve güvenle saklayın.

Üyeliğinize yönlendirme adımlarını takip ederek devam edebilirsiniz. Trbinance kaydolma işlemleri sırasında kimlik bilgilerinizi istenmektedir. Burada da doğru bilgiler vermeniz önemlidir. Kaydolma kısmından sonra doğrulama istenecektir. Doğrulama sonucunda hesabınız açılmış kullanıma hazır olacaktır. Hemen “Yatırma” kısmına gelerek hesabınızın eksik kalan kimlik bilgilerini tamamlamanız istenecektir. Bilgilerin uyumu, doğruluğu çok önemlidir. Sonra önünüze banka tercih bilgi ekranı gelecektir. Arzu ettiğinizi seçerek Havale/EFT yaptığınızda gönderiniz bir saat içinde hesabınıza geçecektir.

TrBinance ve Global Binance Farkı

Hesap oluşturma sırasında seçenek olarak Tr binans kullanmış olmanız, Global Binance üyesi olamazsınız anlamına gelmemektedir. Her iki borsa üyesi de olabilirsiniz. Ancak Trbinance üyeliğinizden günün her saati Havale/EFT işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Vadeli işlemler yapamazsınız. Global Binance hesabınıza havale yapamazsınız. İninal, papara ve advcash sistemlerini kullanabilirsiniz. Kredi kartıyla da gönderim yapabilirsiniz. Trbinance Türkiye bankalarından pek çoğu ile çalışmaktadır. Dünyanın her yerinden kullanıcıları bulunan Global binance vadeli coin işlemleri, coin faizi, anında alım-satım şansı vermektedir. Yani en büyük artısı Pazar genişliği olarak görülmektedir. Her iki borsa arasından yapacağınız coin transfer işlemleri ücretsizdir. 7/24 güvenle çalışabileceğiniz Trbinance banka çalışma koşulları her geçen gün güncellenmektedir.

Kolay ve Güvenli Borsa TrBinance

Türkiye kripto para borsaları arasında bir numara olan Trbinance, güvenli ve kolay kullanımı, geniş market ağıyla kullanıcı sayılarını hızla artırmaktadır. Bankalar arası işlem hacmini ve çalışma sürelerini de geliştirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Alım-satım yapabilmek için para yatırdıktan sonra işlem yapabilirsiniz. Kredi kartınızla coin alabilirsiniz ve P2P pazar alanından, tercihinizi yaparak kripto alabilirsiniz.

Türkiye kripto para borsasında Trbinance sevilmesinin en büyük nedenlerinden biri 2 arayüz sunuyor olmasıdır. Mobil App’i kullanılabiliyor olmasıdır. Gelişen teknolojiye uyumlu olarak dijital para birimlerinin her geçen gün artışıyla Trbinance yerini korumakta hatta pazar alanını genişletmektedir. Konu hakkında www.bitcoinsatinal.co/tr-binance-uyelik/ adresinden 7/24 güvenli bilgi alabilirsiniz.