ASUS X200CA-CT056H

Hayatımızın büyük bir alanında kullandığımız bilgisayarlar günlük yaşantımızda bizlere büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Bilgisayarlar her geçen sene yeni bir özelliği ile karşımıza çıkmıştır ki bu özellikler bizlere karşılaştığımız çok sayıda engeli atlamamızda yardımcı olmuştur. Bu engeller bazıları internete bağlanma hızımızı artıran işlemcilerin ya da videolu konuşma yapmamızı sağlayan ön kameraların bilgisayarlarımızda bulunmaması gibi özelliklerdir. Bu tarz hızlandırıcı ve daha kaliteli görüntüleme sağlayan yüksek mega pikselli kameraların bulunduğu bilgisayarlar günümüz itibari ile neredeyse bütün teknoloji mağazalarında mevcut durumdadır. Bu özellikleri taşıyan bilgisayarlar özellikleri ile göz doldururken ağırlıkları ile de ilgi odağı haline gelmiştir. Bu gibi özelliklere sahip olan asus marka X200CA-Ct056H modeli de hayatınızdaki sorunlara çözüm olmak için sizlerin ilgisini bekliyor.

Asus markası herkes tarafından kabul görmüş bir teknolojik cihaz üretici firmasıdır. Asus ülkemizde yıllardır faaliyetlerini sürdüren bir marka olurken kat etmiş olduğu yollar göz ardı edilemez. Her geçen sene karşımıza yeni bir model ile çıkan firma türk halkının da güvenini büyük ölçüde karşılamıştır. Bu modellerden biri olan X200CA-CT056H’ı biraz daha yakından inceleyecek olursak ilk olarak gözümüze çarpan 11,6 inçlik ekran boyutudur. Bu ekran boyutu ile sizlere her türlü alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bir diğer özelliği ise intel Pentium 2117U işlemcisidir. Bu işlemci sayesinde bilgisayarınız daha hızlı olurken işlemleriniz de hızlanacaktır. Örneğin internette gezinirken hızın sınırlarını zorlayıp dosya alış verişi yaparken saniyeler ile yarışacaksınız. İşlemcinin hız ise 1.80 ghz olarak üretilmiştir ki bu da sizlere bilgisayarınızda maksimum hızı yakalamanıza yardımcı olacaktır. Altı çizilmesi gereken bir diğer özellik ise 4 gb kapasiteli dahili hafızasıdır. Bu kapasiteye sahip bir bilgisayar ile dosyalarınızı dilediğiniz kadar uzun süreyle saklarken uzun iş seyahatlerinizde yolda izlemek için özenle seçilmiş bir film arşivi yapıp bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

Sonuç olarak bu tarz bilgisayar ile sizler de sınırlarınızın bir adım daha ötesine korkmadan geçerken hızın ve kalitenin de maksimum halini doyasıya yaşayabilirsiniz. Asus’un bu modeline sizlerde 1600 türk lirası karşılığında teknoloji mağazalarından ve internet üzerinden sahip olabilirsiniz.