CANON EOS 5D MARK III

İmkânların arttığı, teknolojik atılımların hız kazandığı bir dönemdeyiz. Eskiden neler yaşadık diye günlüklerimizi açıp okurken şu anda çektiğimiz resimlerle o anları tekrar tekrar yaşıyoruz. Yeni doğmuş bebeğimizin bile ilk anını onlarca fotoğrafla süslüyoruz. Canon çıkardığı fotoğraf makineleri ile bu anları artık daha kaliteli bir şekilde yaşamanıza olanak sağlıyor. Canon Eos 5d Mark III Body hayatımıza girdiği andan itibaren yaşadığımız her ana tekrar dönüp o anları dilediğince yaşamak artık daha kaliteli bir hal aldı.

Canon Eos 5d Mark III Body özellikleri ile bizleri de büyülüyor. Özelliklerine değinelim bakalım nelerle karışılacağız. Ekran boyutları ile girersen 8,11 cm (3,2 inç) boyutlarında 1.040.000 noktalı ekrana sahip. Çözünürlüğü harika 20,3 Mega-piksel, bir makine çektiğiniz her fotoğraf size yaşadığınız anki kadar net gelecektir. Doğal çözünürlüğü ise 5760 x 1840. Sensör tipine geçtiğimizde CMOS olduğunu görüyoruz. Video kalitesi, 1080p ekrandan saniyede geçen görüntü sayısına baktığımızda 30 fps olduğunu görüyoruz. Odak sayısı 61 adet bunun yanında yatay dikey odak sayısı 41 adet. Harici olarak flash takabiliyorsunuz buda çektiğiniz görüntüler kaybolmadan hızlıca yedekleme imkânını sunuyor. Çekim anı canlı görüntü olanağı ile her resim sizin istediğiniz kadar güzel ve canlı olacak. İncelik ve ağırlığına bakalım son olarak 76 mm inceliğe ve 950 gramlık bir ağırlığa sahip olan muazzam bir cihaz.

Canon Eos 5d Mark III Body indirimli fiyatlarla bulabileceğiniz bir zamandasınız onu kaçırmak istemiyorsanız her anı olduğu gibi gelecek günlere aktarmak istiyorsanız 6.900 lira ya bulabilirsiniz.