CASPER CN TKP-1000B

Teknoloji hayatımızın her alanında varken bizde hayatımızı kolaylaştırmak için bundan olabildiğince faydalanmaya çalışıyoruz. Artık sadece ofislerde değil, evde de büyük ihtiyaç haline gelen bilgisayarla günlük işlerimizi halledebilir mail boxumuzu kontrol edebilir film izleyebilir,dışarı çıkmadan tüm işlerimizi halledebiliriz.

Ofiste ya da evde günlük hayatımızda kullanabileceğimiz bir model olan Casper CN TKP-1000B son teknoloji ürünü olan Haswell işlemci kullanılmış, belleği 4 GB, İntel HD Grafiğe sahip, 1.80 GHz hızı oldukça ideal bu sayede video ve filmleri özellikle codec filmleri rahatlıkla izleyebileceksiniz. Fiyatı oldukça makul. Yazılımı Windows 8. Oldukça şık bir dış görüntüye sahip, grafik özelliğinin HD olması sayesinde pek çok oyunda bilgisayar donmadan açılıyor. 320 Gb sabit diski ise yeterliliğinden dolayı kullanıcıyı artı bir harici hard disk yada hafıza almaktan, taşımaktan kurtarıyor. İnternet kullanımı ve programlar bakımından güçlü. Ek olarak kart okuyucusu var. Parmak mouse algılaması ve klavye şeffaflığı oldukça ergonomik. CASPER CN TKP-1000B laptop dualcore işlemcili ve çift çekirdekli. 512 Mb ekran kartı bulunmakta aynı zamanda bunun yanı sıra ekran kartı paylaşımlı. 2 adet 3.0 ve iki adet te 2.0 USB bağlantısıyla harici hafızalardan yapılan verilerin daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde aktarılmasını sağlıyor. Kasasının tümü alüminyum tuşlar hariç metal alaşımla kaplanmış bu da cihaza iyi bir görsellik sağlıyor. Bu görselliği 15.6’’ boyutlarında ekranı sayesinde keyfe dönüştürüyor.

Bu laptopa 999-1436 TL arasında fiyatlara sahip olabilir. Üstün özellikleri sayesinde günlük yaşamınızı daha kolay hale getirebilirsiniz.