Gergi Tavan Dekorasyonu

Sınırsız hayal gücünüzü kullanabileceğiniz sizlere özel olarak tasarlanmış birbirinden güzel modellerin, farklı tarzların ve çeşitliliğin olduğu gergi tavan dekorasyonu evlerinizde kullanabilirsiniz. Neden siz de evinizin tasarımcısı, iç mimarı olmayasınız? Pekâlâ, gergi tavan dekorasyonu nedir? Nasıl bir tercih yapmalıyım? Diye düşünüyorsanız sizler için önerilerim var. Fakat öncelikle açıklayayım.

gergi-tavan-dekorasyonu

Gergi tavan dekorasyonu, titiz ev hanımlar için ideal temizlemesi kolay pırıl pırıl, parlak, estetik bir görüntü sağlayan harika bir sistemdir. İsterseniz aydınlatmalı, isterseniz 3 boyutlu gibi birçok çeşidi bulundurmaktadır. Deforme olmuş bir tavanınız var ise bu tavanı kapatmak için de en güzel yöntemlerden bir tanesidir.

Öncelikle nerde kullanacağınızı belirlemelisiniz. İsterseniz evinizin her odasında ya da lavabo, banyoda bile kullanabilirsiniz. Fakat o kadarı bütçeme ağır gelir derseniz sadece deforme olmuş olan tavanınız için de kullanabilirsiniz. Seçim sizin öncelikle bunu belirleyeceğiz. Daha sonra ne tarz bir şey istediğimizi belirlemeliyiz.

Gergi Tavan Dekorasyonu Çeşitleri

  1. Dijital Baskı gergi tavan: Evler için çok önerilmeyen bir çeşittir. Dijital baskı olduğu için genellikle dış mekânlar için tercih edilmektedir. Önemli bir detay ise solvent baskı ile yapılıyorsa tavsiyemiz yaptırmayınız. Koku oluşmasından dolayı rahatsızlık verebilir.
  2. Hd Gergi Tavan: Kendinizi gökyüzü panelleriyle gökyüzünde ya da okyanusların derinliğinde hissedebilirsiniz. Yâda nerde olmak isterseniz seçim sizin.
  3. Akustik Gergi Tavan: Kalabalık ortamlarda, çok sesli olan yerlerde kullanılan sistemdir. Sesi azalttığı için toplantı salonlarında, otellerde, eğlence merkezlerinde ve bu tarz yerlerde kullanılabilir.
  4. 3D Form Gergi Tavan: Esnekliğinden dolayı istenilen şekilde ve boyutta yapılabilir. Avmlerde, modern ev ve iş yerlerinde kullanılmaktadır.
  5.  Lake Doku Gergi Tavan: Ev ve iş yerlerinde spot aydınlatma uygulamasıyla kullanılır.
  6. Işıklı Doku Gergi Tavan: En çok tercih edilenler arasındadır. Spot, florasan, led gibi çeşitli aydınlatma yöntemleri kullanıldığı için daha gösterişli olmaktadır. Bu gergi tavan dekorasyonu tavsiye ederim. Evinize en uygun gergi tavan dekorasyonu çeşitlerinden birini seçerek evinizde harika tasarımlar yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Etiketler: