Giyinme Odası

Artık neredeyse tüm evlerde giyinme odası için özel alanlar oluşturulmakta. Giyinme işi başlı başına evin dağınıklığına yol açan bir durumdur. Sabah geç uyanmak sonucu işe geç kalma durumlarından kurtulmak için üzerimizdeki pijamaları gelişi güzel fırlatmamıza sebep olurken beğenmediğimiz kombinler de kıyafetlerimizi direk karşımıza fırlatırız. durum böyle olunca giyindiğimiz odamız yatak odası ise eğer o yatak odasına kimseleri sokmak istemezsiniz muhtemelen hele birde akşam iş çıkışlarınızda eve birileriyle dönerseniz başınızın en büyük problemi olur dağınık eviniz. giyinme odaları dağınıklığı ortadan kaldırmak adına düşünülmüş olan en akıllı alanlardan biridir. Kıyafetlerimizi gardıroptan alarak koridordaki ayakkabılığına koşmak bize zaman kaybettirebilir. oysaki baştan sona giyinme adına her ne gerekli ise tüm ihtiyaçlarımızı tek bir odada bulabileceğimiz şahane bir ortamdır giyinme odalarımız.

giyinme-odasiGiyinme odaları da kendine göre dekorasyon isteyen bir alandır en iyi giyinme imkanını sunacak şekilde özenle dekore edilmelidir. Giyinme odalarında dolap seçimi çok önem arz etmektedir. Çok sayıda çekmecesi bulanan tüm kıyafet türlerini kolayca içine alabilecek özellikte bir yapıya sahip olmalıdır. Pantolonlara özel askılı alanlar, uzun bayan elbiseleri için uzun boş alanlar ayakkabı modellerimizi yerleştirebileceğimiz raflar, takılarımıza özel çekmeceler olmak üzere tamamen eksiksiz ve kullanışlı bir tasarıma sahip olmalıdır. Giyinme odaları pek geniş alanlar olmadığından dolayı açık renklere sahip modeller tercih edilerek ferah ve geniş bir görünüm sağlanmalıdır. Giyinme odalarınızın içerisinde mutlaka bir boy aynası bulunmalıdır. Giyinirken kendinizi görebilmenizi sağlayabileceğiniz aynı zamanda giyinme odanıza derinlik katarak geniş bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Giyinme odanızda ayakkabılarınızı giyerken ve makyajınızı yaparken kullanabileceğiniz türden bir puf tercih etmelisiniz.

Ayrıca üzerinizden çıkarmış olduğunuz elbiselerinizi anlık olarak asmak için 1 adet manken askılığı giyinme odanızda mutlaka tercih ediniz. Kıyafetlerinizin kırışmasını engellerken beğenmediğiniz kombinlerinizin etrafa saçılmasını önleyebilirsiniz.

Hazırlandınız ve çıkmak üzeresiniz peki ya neyiniz eksik tabi ki de çantanız. Kılık ve kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanacağız çantalarınız için de ayrılmış özel raflar ile giyinme odanız eksiksiz ve kuruşuz bir şekilde sizler için var olmaktadır.

Giyinme odasını dağıtmasını da bilirim, ben çok dağınık biriyim derseniz hiç fark etmez sadece kapısını çekerek diğer odalarınızın dağınıklığı önleyebilirsiniz.