Kahve Yorgunluğu Alır, Fal İse Hayalleri

Bütün gün çalışmış çabalamışsınız sonrasında da dediniz ki hadi bir yorgunluk kahvesi yapayım. Yorgunluk kahvesinin keyfi sonrasında bakılacak olan fal ile çıkar tabii ki. Türk kahvesini onore etmek için o fincanın mutlaka kapanması lazım ki ritüel tamamlansın ve yorgunluğunuz duyacağınız birkaç güzel sözcükle son bulsun.

Kahve falı artık o kadar çok işimize işlemiş ki fincanlarımız artık farkında olmadan kapanıyor nasıl olsa biri bakar diye bir köşede biri fincanımızı açana kadar duyuyor. Çocukluğumuzdan bu yana kahve falları hep hayatımızda olduğu için ömrümüzde mutlaka en az bir kere o fincanları elimize alıp gördüğümüz şeyleri anlatmışızdır. Kahve falı bakabilmek için yıldızınızın yüksek ve enerji alımınızın bir hayli açık olması gerekir. Böylelikle karşınızdaki kişinin hislerine erişip falınıza rahatça bakabilirsiniz. Bu tarz enerji paylaşımı kahve falının doğru bakılmasını sağlar. Bazen birinin falına baktığınızda sözcükler ağzınızdan istem dışı olarak peş peşe çıkar, siz farkına bile varmazsınız. Bazen de fincana bakmak bile istemezsiniz, cümle kuramazsınız, içiniz sıkılır, 10 dakikalık fal olur size bir saat. Bunun sebebi işte bu enerji paylaşımıdır. Enerji paylaşımı yüksek olursa fal bakan ve baktıranın gönülleri birleşir ve olumlu bir yorum yapılır. Tabii bu aşamaya gelmek için çok çalışmalı ve deneyim edinmelisiniz. Bir kerede 10 kerede bu enerji alışverişi yapılamaz. Ayrıca algılarınız açık olmalı ki fal baktıran kişinin içini görebilesiniz. Sonrasında zaten fal bakımı çok kolay bir şekilde olacaktır.

Fal bakan ve baktıran kişinin bakılacak olan fala inanması da fal bakımını kolaylaştıran bir etkendir. Tabii fala inanmayıp falsız kalmayın, körü körü söylenen şeye inanmayın fakat yine de dalga da geçmeyin baktırdığınız fal ile.