Renkli Deri Mini Etek Modelleri

Renkli Deri Mini Etek Modelleri

Etekler yıllardan beridir moda sektörünün en önemli silahıdır. Birçok tarza hitap eden ve çeşitli kombinler ile oldukça Renkli Deri Mini Etek Modellerigeniş bir yelpazede giyinmeyi sağladığı için her zaman ,her kesim tarafından oldukça talep görmüştür. Bunu gören  giyim firmaları, stil danışmanları birçok kreasyonuna çeşitli etekler eklemiştir. Zaten etek kadınlığın sembolü olduğu için bu talebe karşılık veren kesim azımsanmayacak kadar çoktur.

Piliselisi, düzü, kalem eteği,kumaşı,keteni, derisi kiloşu derken birçok modelde ve kumaştan etek vardır. Zaten her kadının dolabında mutlaka favori bir eteği vardır. Etek modelleri arasında son zamanlarda moda haline gelmiş bir ürün var ki sormayın gitsin:Deri etekler.

Oldukça tarz ve hoş bir görüntüye sahip olmayı sağlayan şık parçalar. Özellikle renkli olanları ise daha ayrı bir hava katıyor kişiye. Örneğin renkli renkli mini etekler üzerine sade trikolar ve bluzlar yaz kış şık olmanızı sağlar. Özellikle sezonun trend renkleri ile sezona damgayı vurabilirsiniz.

Düz gelen mini deri etekleri daha çok salaş bluzlar ile ,çan gibi açılanı veya piliseli olanı düz bluzlar ile kombin yapabilirsiniz. Altına bilekte botlar ile tarz bi görünüm elde edersiniz. Lakin deri ve mini etek beraber biraz tehlikeli. Çünkü mini etek güzel bacakta hoş durur iken ,kilolu ve fit olmayan bir vücutta yanlış izlenim bırakır. Keza vücut kusurları bol olanların tercihi başka taraftan olmalı.