Tefal GV 9461

Günümüzde neredeyse her türlü işimizi teknolojinin katkısıyla yapıyoruz. Bunlardan biri de özellikle çalışan kadınların en büyük dert olarak gördükleri; ütü. En zor ev işi olarak bilinen ve çoğu kişinin hoşlanmadığı bu iş, teknolojinin ilerlemesiyle gün geçtikçe daha kolay hale geliyor. Bu işe katkı sağlayan firmalardan biri olan Tefal , teknolojiyi sonuna kadar kullanarak hanımların işini daha zevkli hale getiriyor. Son zamanlarda çokça tercih edilen Tefal GV 9461 buhar hazneli ütü modeli, özellikle anti kireç sistemi ve otomatik kablo sarma özelliklerinden dolayı çok rağbet görüyor.

İlk olarak, Özel Kireç toplayıcı sayesinde buhar hazneli bu ütünüz çok daha uzun ömürlü olacak. Uzun ömürlü olmasına katkı sağlayan bir diğer işlevi ise iç tabanını kendi temizlemesi. Ve 6 bar buhar basıncına sahip olan bu ütü kendisini diğer ütülerden benzersiz yapıyor.İkinci olarak , birçok hanımın sorunu olan kablo sarmak, bu ürünün otomatik kablo sarma özelliğiyle ortadan kalkıyor.Kablo daha uzun ömürlü olup kolayca sarılabiliyor.Bu önemli iki özelliğinin yanında 120 g/dk sürekli buhar, 260 g/dk turbo buhar , aoutoclean taban,otomatik kapanma ve koruyucu kapak, çıkarılabilir su haznesi gibi birçok muhteşem özelliğe de sahip.

Muhteşem dış tasarımıyla da hayran bırakan bu Tefal GV 9461 buhar hazneli ütü modeli hayatımıza kolaylık sağlayıp kendimize ve sevdiklerimize daha çok vakit ayırmanızı sağlıyor. Ülkemizde 900 türk lirasına sahip olabileceğiniz bu ürün ütü yapmayı işkence halinden çıkarıp bir zevk haline getiriyor.