VESTEL 3D SMART 47PF9060

Televizyonlar hayatımıza girdiği günden bugüne kadar her geçen yıl karşımıza farklı bir donanım kazanarak çıkmaktadır. Son yılarda alışılagelmiş televizyon izleme düşüncesini değiştiren akıllı televizyonlar sayesinde evlerimizde kullanabileceğimiz televizyonların standartları da yükselmiştir. Akıllı televizyonlarda kullanılan teknoloji sayesinde televizyonunuzdan internete girebilir ve sosyal paylaşım sitelerine de girebilmektesiniz. Sizlere bu özellikleri sunan modellerden bir tanesi de vestel tarafından üretilen 3D smart 47PF9060 modelidir. Bu modelde ki bir çok özellik ile sizlerde televizyon izleme keyfini artık daha yüksek seviyelerde yaşabileceksiniz.

Akıllı televizyonların sahip oldukları özellikleri ile biz insanları şaşırtmaya devam etmektedir. Vestel de bu modelinde kullanmış olduğu teknoloji ve donanımlar ile göz kamaştırmaktadır. İlk özelliği olarak sizlere bir çok sosyal paylaşım sitesine girmeye yardımcı olan smart tv özelliğidir. Full hd ( 1920*1080 ) 120 ekranı ile facebook , twitter , youtube gibi bir çok sosyal paylaşım sitesine büyük ekranda girmenin keyfini doyasıya çıkartın. Üzerinde durmamız gereken bir başka özelliği ise bir çok bağlantı için giriş yerine sahip olmasıdır. Örneğin bilgisayarınızı televizyonunuza bağlayarak masaüstünüzü 120 ekran üzerinden bakabilirsiniz. Smart tv uygulamaları ile de sizlere web taraması yapmadan skype ile görüşme yapmaya kadar bir çok kullanımı sunmaktadır.

Sonuç olarak böyle bit televizyon ile artık her şeyi televizyonunuzdan hallederken bilgisayarlarınızı ya da cep telefonlarınızı bir kenara bırakacaksınız. Bu modelin ülkemizde ki satış fiyatı ise 2500 türk lirasıdır.