CANON EOS 70D

Canon her geçen gün teknolojideki sırasını daha da üst noktalara çıkartmaya devam ediyor. Canon EOS 70D Body bunu kanıtlar nitelikte. Olabildiğince detaylı, gerçekleri aynen yansıtan ve bir görüntüyü en ince ayrıntılarına kadar bize sunmak için 20.2 mega piksel ile karşımızda olan EOS 70D BODY diğer özellikleri ile de bizi büyülemeye devam ediyor. Nedir bu özellikler?

20.2 mega piksel APS-C CMOS Sensörü ve güçlü DIGIC 5+ işlemcisini bir araya getiren EOS 70D BODY, ayrıntılarla dolu, net 14 bit görüntüler sağlıyor. En iyi görüntü kalitesi ile anı yakalamak için gerek yüksek hassasiyeti, hızı ve doğruluğu sağlayan 19 çapraz tip noktalı AF sistemi ve tam çözünürlükte saniyede 7 kare ile sürekli çekim yapabilme özelliği bize; spor karşılaşması, yarışlar gibi hızlı ortamlarda en üst düzey görüntü elde etmemize olanak sağlıyor. Bu teknoloji devi ürün ile ISO 12800 (H: 25600) ile en düşük ışıkta bile flaş kullanmadan elde çekimler yapabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü oynatma için 1.040.000 nokta bulunan 7,7 (3,0 inç) 3:2 değişken açılı ClearView II LCD kapasitif dokunmatik ekranla, farklı açılardan rahatça çekimler yapabilir ve %98 kapsama alanlı akıllı vizör özelliği ile 22 mm bakış noktası ile rahat bir görüntüleme deneyimi yaşayabilirsiniz. Filmlerinizi Full HD olarak kaydedebilirsiniz.

Diğer ürünlerde bulunmayıp İlk defa EOS 70D BODY ’de bulunan bir özellik ise; film çekerken hızlı ve net otomatik odak takibi sağlayan Dual Piksel CMOS AF’dir. Her pikselde otomatik odaklama sırasında ayrı veya görüntü yakalanabilirken birlikte okunabilen iki fotoğraf diyotu bulunur. Ayrıca Wİ-Fİ bağlantısı ile PC, Mac, tablet veya akıllı telefonunuzu kullanarak EOS 70D’a bağlanıp, kontrol edip, çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 3.000 TL ye internet sitelerinde bulabilirsiniz.